Laminátová podlaha - Dub jemný hnědý IM1856 (Quick Step)

Kód: 4158
Značka: Quick Step
945 Kč –5 %
plovouci laminatova podlaha laminat quick step podlahy brno impressive dub jemny hneda im1856|e podlaha
945 Kč –5 % 897 Kč / m² 1 085 Kč včetně DPH

Laminátová podlaha belgického výrobce podlah Quick Step, který je považován za hlavního inovátora a prvního výrobce, který nabídl zámkové spoje. Rozměr: 8 x 190 x 1380 Zátěžová třída: 32 Balení: 1,835

Detailní informace

Detailní popis produktu

S laminátovou podlahou Quick-Step můžete vytvořit skutečně výjimečný domov. Nebojte se používat ji s vědomím, že byla navržena k životu…

1. ŠIROKÁ MOŽNOST VOLBY

Quick-Step má tu pravou podlahu pro každý interiér. Prkna i dlaždice. Široké i malé. Moderní i tradiční. Existuje podlaha Quick-Step pro každou místnost – dokonce i vaši koupelnu.

2. RYCHLÁ INSTALACE

Instalace podlahy Quick-Step je díky patentovanému a světově proslulému zacvakávacímu systému Uniclic hračkou. Tento systém je uživatelsky velmi příjemný a mnohem rychlejší a pevnější než alternativní systémy. Usnadňuje pokládku dokonce i v těch nejmenších rozích místnosti.

3. SNADNÁ ÚDRŽBA

S Quick-Step se podlaha opravdu snadno udržuje čistá. Nemůže docházet k hromadění nečistoty, protože náš laminát má utěsněný povrch.

4. PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ? ŽÁDNÝ PROBLÉM

Laminátové podlahy Quick-Step lze používat spolu s podlahovým vytápěním a chlazením. Se správnou podkladovou vrstvou a při plovoucí instalaci je kombinace podlah Quick-Step s podlahovým vytápěním zcela možná.

5. AŽ 10KRÁT ODOLNĚJŠÍ PROTI POŠKRÁBÁNÍ

Vrchní vrstva laminátových podlah Quick-Step má ultra-ochrannou vrstvu Scratch Guard, takže si krásnou podlahu s přírodním vzhledem můžete užívat ještě déle. Díky této ultra-odolné, patentované vrchní vrstvě jsou laminátové podlahy Quick-Step až 10krát odolnější proti mikroškrábancům, než jsou laminátové podlahy neošetřené technologií Scratch Guard.

6. VYNIKAJÍCÍ ODOLNOST PROTI NÁRAZŮM

Přímo v Quick-Step vyrábíme své vlastní vysoce kvalitní dřevotřískové desky (HDF). V kombinaci s vrchní vrstvou ošetřenou technologií Scratch Guard to znamená nejlepší možnou ochranu podlahy proti padajícím předmětům, jehlovým podpatkům apod.

7. ODOLNOST PROTI POSTŘÍKÁNÍ KAPALINOU

Vodotěsná lepená základová deska a pevnost našich zacvakávacích systémů v tahu (předpětí) nabízí vynikající ochranu proti povrchové vlhkosti, například proti rozlitým nápojům.**

8. PŘÍJEMNÝ MASIVNÍ ZVUK

Desky z tvrdého jádra používané pro naše podlahy byly optimalizovány pro každodenní použití a ve spojení s podkladovou vrstvou Quick-Step produkují příjemný zvuk.

9. ŽÁDNÉ BLEDNUTÍ BAREV

Laminátové podlahy Quick-Step nevyblednou, pokud jsou vystaveny běžné intenzitě (slunečního) světla. Takže buďte bez starostí, můžete svůj nábytek kdykoli přemístit bez rizika barevných změn na podlaze.

10. ŽÁDNÁ NEPŘÍJEMNÁ STATICKÁ ELEKTŘINA

Každá podlaha Quick-Step je ošetřena patentovanou, trvale antistatickou povrchovou vrstvou, která eliminuje nepříjemné elektrostatické výboje a přitahuje podstatně méně prachu než jiné podlahy.

11. AŽ 25LETÁ ZÁRUKA

Společnost Quick-Step vkládá do svých podlah tolik energie, know-how a odhodlání, že si je můžete užívat, jak dlouho budete chtít. Na důkaz tohoto odhodlání jsou naše laminátové podlahy standardně dodávány s 25letou zárukou.

 

Při nákupu podlahy tvoří podlahová krytina pouze jednu z položek. Je nutné počítat i s příslušenstvím jako je elastické lepidlo či obvodovými lištami. To vše do kalkulace zahrneme. Výsledná cena je nezávazná a může vám dokonale upřesnit představu o finanční stránce vaší cesty za novou podlahou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impressive 8mm
Záruka: 25 let
Laminátová podlaha | Quick step | dekory: Impressive
Rozměr: 8 x 190 x 1380 mm
Velikost balení: 1,835 m2
Zátěžová třída: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: