Interiérové dveře

Jsme s vámi již více než 20 let!

Naši spokojení zákazníci vědí, že přinášíme vždy něco navíc.
Při montáži interiérových dveří nestačí pouze odvést skvělou práci, mít smysl pro detail a elegantní design, ale musíme zároveň myslet na funkčnost a dlouhou životnost dveří, a to od samého počátku při zaměření a cenové nabídce.

Všechno závisí na lidech, proto máme velmi kvalitní a spolehlivé montážníky a dodáváme dveře pouze od renomovaných výrobců, jako jsou například designové dveře Prüm, dveře a zárubně Zlomek, tradiční český výrobce KASARD, výrobce dveří Erkado, výrobce dveří Vasco, dveře a zárubně Sapeli, Porta Doors a jiné. Naše firma, i námi dodávané dveře jsou nejen designově, ale i kvalitou na velmi vysoké úrovni.

 

KATALOGY DVEŘÍ:

Výstřižek     2020

 porta_katalog  porta_cenik

erkado_nahled      2020kasard     katalog_vasco                                                  

 Ceník_Vasco_doors

 

AKCE 4 + 1 DVEŘE ZDARMA

Od 1. 10. 2018 do 31. 12. 2020 při objednání 5 ks dveří ERKADO (katalog níže) - MAGNOLIE, JUKA, FORSYCIE ve všech odstínech FINISH, GREKO a PREMIUM a v provedení - jednokřídlé otočné dveře, falcové a bezfalcové, posuvné a dvoukřídlé dveře, platíte jen za 4 křídla a 1 získáváte od nás ZDARMA!


Lze kombinovat různé odstíny a modely.Tyto dveře mají řadu výhod oproti klasických dveřích s papírovou voštinou.  

Při objednání objeví se celková částka za 5 ks, z které uděláme odpočet ceny 1 ks dveří pří zpětném potvrzení objednávky.

upraveny banner_dvere