Dveře

 

 AKCE 4 + 1 DVEŘE ZDARMA 

Od 1. 01. 2020 do 31. 3. 2020 při objednání 5 ks dveří ERKADO (katalog níže) - MAGNOLIE, JUKA, FORSYCIE ve všech odstínech FINISH, GREKO a PREMIUM a v provedení - jednokřídlé otočné dveře, falcové a bezfalcové, posuvné a dvoukřídlé dveře, platíte jen za 4 křídla a 1 získáváte od nás ZDARMA!

Pokud objednáte komplet dveří (dveřní křídlo a zárubně) dostanete od nás dárek kliku zdarma! Seznam aktuálních akčních klik (NERO-R, LORO, TESA, HALVANIKA, RUBI, BOLZANO nebo ALEXA-R-C) naleznete přímo při výběru dveří a zárubní. Lze kombinovat různé odstíny a modely.


Lze kombinovat různé odstíny a modely. Trendové dveře řady STILE mají řadu výhod oproti klasických dveřních křídel s papírovou voštinou.

Při objednání objeví se celková částka za 5 ks, z které uděláme odpočet ceny 1 ks dveří pří zpětném potvrzení objednávky.

1

Při koupi interiérových dveří včetně obložkové zárubně nebo OKZ máte od nás kliku na interiérové dveře zcela Zdarma! Akce platí od 8.4.2019 do odvolání nebo vyprodání skladových zásob. Pro řadu STANDARD, řadu STILE a Bílé lakované dveře máme zdarma kliku. Rozeta na WC je za příplatek 200,-Kč bez DPH

klika

 KATALOGY DVEŘÍ:

Katalog__Zlomek           Ceník__Zlomek

 

porta_katalog_1         porta_cenik

erkado_nahled         2020kasard  katalog_vasco

         Ceník_Vasco_doors