Podlahové krytiny Brno

Nabídka podlahových krytin se rozrůstá téměř každým dnem, takže pro laika může být těžké se v ní zorientovat.

 

Proto je vhodné nákup neuspěchat a dát si s výběrem načas. Jistě, nákup přes internet má své výhody, ale v případě podlahové krytiny určitě neuděláte chybu, když nás navštívíte i osobně.

Marcon Interier s. r. o.
U Leskavy 728/28
Brno - Starý Lískovec

 

Efektivní výběr podlahové krytiny

Osobní návštěva podlahového studia vám pomůže získat užitečné informace a ujasnit si vaše priority. Možnost prohlédnout si podlahové krytiny v nepřeberném množství dekorů je k nezaplacení. Stejně tak je velmi užitečné moci si vybranou podlahu „osahat“, neboť i to může zásadně ovlivnit výslednou volbu. Podlahové krytiny v Brno Marcon navíc získáte za super ceny!

Profesionální podlahové studio, to není jen mimořádně široký výběr nejrůznějších typů podlahových krytin v mnoha barevných dekorech, ale také vyškolení profesionálové, kteří jsou připraveni zákazníkům z Brna poradit s výběrem ideální podlahové krytiny do vašeho domova nebo prostor k podnikání. Takoví odborníci na vás vždy čekají v podlahovém studiu Brno.

 
Sortiment podlahových krytin Brno

Jednotlivé typy podlah se vyznačují velmi různorodou kvalitou, v sortimentu podlahových krytin Brno však najdete podlahy od prověřených výrobců s dlouholetou tradicí, jako je například Quick-Step, Parador, Strawberry parkett, Forbo, Berry Floor a mnoho dalších.

  • Laminátové podlahové krytiny Brno: Tato podlahová krytina se stala ideálním řešením pro značnou část interiérů zejména mimořádně širokému výběru dekorů a přijatelné ceně, která jí nijak neubírá na kvalitě.
  • Vinylové podlahové krytiny Brno: Dnes tolik populární vinylové podlahy jsou symbolem kvality a luxusu. Spojují v sobě totiž výhody linolea a dřevěných podlah. Elegantní vzhled ve spojení s velkou odolností, to je sázka na jistotu.
  • Dřevěné podlahové krytiny Brno: Klasika v podobě dřevěných podlah se nikdy neomrzí, proto v nabídce podlahových krytin Brno tvoří podstatnou část sortimentu.
  • PVC podlahové krytiny Brno: Stále vyhledávané PVC podlahy už po mnoho let splňují nejvyšší nároky na elegantní vzhled a mají tedy jen málo společného se svými nevzhlednými, dávno zapomenutými předchůdci.
  • Další nezbytné komponenty: Prvkem, který značně ovlivňuje výslednou podobu každého interiéru, jsou nepochybně schody a dveře. Proto je vhodnější vybrat si vše na jednom místě, aby byl vizuální výsledek celistvý.

Věříme, že podlahové krytiny Brno Marcon uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Podlaha zásadním způsobem utváří charakter interiéru a může jej efektně pozvednout, nebo mu naproti tomu velmi uškodit. Aby k tomu nedošlo, je nutné vzít při jejím výběru v potaz mnoho aspektů. Podlaha by měla vyhovovat předpokládanému zatížení, ale rovněž by měla být v souladu s vašimi požadavky na náročnost údržby a důležitá je rovněž její struktura, která při doteku znatelně ovlivní pocit, který ve vás konkrétní podlaha zanechá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení