Lepená vinylová podlaha - Dub Infinity přírodní 1730799 (Parador)

Kód: 9489
Značka: Parador
620 Kč / m² 750 Kč včetně DPH

Řada Basic 2.0 německé firmy Parador je ideální volbou především pro zákazníky, kteří řeší renovaci svých podlah a tudíž hledají vinyl s nízkou montážní výškou ale zároveň dostatečnou zátěžovou třídu a celkově velmi odolnou podlahu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V řadě Basic 2.0 kategorii si můžete vybrat z široké škály druhů a barev. Basic 2.0 nabízí vinyl v dekoru selkského prkna, dlaždice a dále individuální vzory palubek. Vinyl je vysoce stabilní podlahová krytina, která se snadno udržuje a je odolná vůči vodě a je i vhodná pro pokládku na podlahového vytápění.

Rozměry: 2*229*1219 mm, Balení:  4,466 m2, Hmotnost balení: 17,68 kg

Jako vinyl se označují plasty z polyvinylchloridu, který je znám jako PVC. Tento plast patří k nejstarším plastům vůbec a nalezl uplatnění kromě jiného i v domácnostech nebo v medicíně. Díky těmto zkušenostem je možné, vytvořit podlahovou krytinu, která přesně splňuje požadavky kladené na moderní podlahu. Vinyl je označen značkou "Made in Germany". Vysoká kvalita Parador výrobků je zajištěna díky permanentním vstupním a výstupním kontrolám. Kontroly jsou mnohem přísnější, než vyžadují zákonné normy. Nezávadnost všech použitých materiálů je u vinylových podlah Parador samozřejmostí a zákazníci mají tak zajištěnu maximální možnou míru ochrany zdraví a životního prostředí. Z tohoto důvodu se používají pouze materiály, které byly dostatečným způsobem prověřeny, a které byly nezávislými kontrolními instituty prohlášeny za nezávadné. Vysoká kvalita a nezávadnost vinylových podlah Parador je potvrzena četnými certifikáty. Přehled certifikátů naleznete v technických listech a v katalozích výrobků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Basic 2.0
Záruka: 10 let
Nášlapná Vrstva: 0,3 mm
Rozměr: 1219 x 229 x 2 mm
Tepelný Odpor: 0,012
V-spára: NE
Velikost balení: 4,466 m2
Vhodné pro celoplošné lepení: ANO
Vhodné pro podlahové topení: ANO
Vzor: Prkno
Záruka: 10 let
Zátěžová třída: 31

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: