Dub Skandinávský s integrovanou podložkou

Kód: 6791
Akce Vzorek na prodejně v Brně
799 Kč –16 %
SPC_dub_skandinávský_integrovaná_podložka_nejlevnější_podlaha_brno|e-podlaha
799 Kč –16 % 664 Kč / m² 804 Kč včetně DPH

Kód: RP-15186
Rozměr: 1220 x 229 x 5 mm
Třída zátěže: 41
Balení: 2,235 m2
Vzor: selské prkno
Nášlap: 0,4

 

Lze objednat i soklové lišty v dekoru vč. komponentů:

Lišta v dekoru    95,-/mb vč. DPH

Komponent        35,-/ks vč. DPH

 

V objednávce uveďte do poznámky požadovaný počet mb lišt a počet komponentů (roh vnitřní, roh vnější, spojka, zakončení levé, zakončení pravé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky nášlapné vrstvě 0,4 mm je podlaha vhodná i pro průmyslové využití a její odolný povrch zajišťuje jednoduchou údržbu a čištění.

Díky pevnější nosné desce SPC odolává RIGID vyšším roztažným silám. Spoje perfektně sedí a podlaha se, je-li správně položená, v horizontálním směru již nemůže oddělit.

Renovace podlahy, při které není nutné odstraňovat starou dlažbu, je poměrně nenáročná. RIGID tak může být díky své nízké montážní výšce často pokládán jednoduše na stávající vrchní vrstvu podlahy.

Jelikož vlastnosti tohoto produktu nevykazují žádné smršťování a roztahování, není nutné, aby si materiál zvykal na klima v místnosti před pokládkou. Po zakoupení produktu můžete provádět pokládku ještě ten samý den.

Díky stabilní nosné desce si může materiál dovolit vyšší vibrace, které vznikají při chůzi po podlaze. Podklad však musí být i zde přirozeně pevný a rovný.

Díky odlišné výrobní metodě mohou být nosné desky SPC vyrobeny bez přidaných změkčovadel.

Díky integrované podložce již nemusíte řešit jakou podložku použít. Tato podložka vyhovuje všem standartním povrchům, včetně podlahového topení.

Deskové materiály jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy na HDF desce jsou náchylné na vlhkost. RIGID a jeho nosná deska SPC na vlhkost vůbec nereaguje.

Tepelný odpor 0,05m2K/W včetně podložky, RIGID předurčuje na podlahové topení.

Díky tvrdším nosným deskám nejsou nerovnosti v betonovém podkladu žádný velký problém. Vyrovnávací stěrka stávající podlahy je nutná pouze v určitých případech.

Konstrukce nosné desky a integrovaná podložka zaručují, že je podlaha RIGID velmi tichá a velmi dobře pohlcuje hluk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinyl Click Rigidní
Velikost balení: 2,235

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: