Vinylová podlaha - Hedvábný dub světlý balance click + BACP40052 (Quick Step)

Kód: 5664
Značka: Quick Step
1 131 Kč –5 %
vinylova plovouci podlaha quick step livyn balance click plus hedvabny dub svetly bacp40052 e podlaha brno 1
1 131 Kč –5 % 1 074 Kč / m² 1 300 Kč včetně DPH

Velmi odolná vinylová podlaha pro domácí i komerční využití. Vinylová podlaha belgického výrobce podlahových krytin Quick Step. PODLAHA V PROVEDNÍ CLICK. POKLÁDKA NA PLOVOUCÍ ZPŮSOB NA DOPORUČENOU SAMOLEPÍCÍ PODLOŽKU. VIZ SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ. Rozměr: 4,5 x 187 x 1251 mm Balení: 2,105 m2 Garance: 20 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALANCE CLICK PLUS IS JE KOLEKCE 16 MIMOŘÁDNĚ TRVANLIVÝCH PRKENNÝCH PODLAH S PATENTOVANÝM ZACVAKÁVACÍM SYSTÉMEM UNICLIC MULTIFIT PRO LIVYN PRO RYCHLOU A SNADNOU INSTALACI. PANELY S DRÁŽKAMI TVARU V DODÁVAJÍ MÍSTNOSTI PROSTOROVOU PERSPEKTIVU A ZESILUJÍ AUTENTICKÝ ÚČINEK PRKEN.

1. PEVNÉ A TRVANLIVÉ

Všechny syntetické podlahy Livyn mají trvanlivou povrchovou vrstvu a ultra-ochrannou polyuretanovou vrstvu, díky čemuž se ideálně hodí do intenzivně využívaných prostor. Podlahy Livyn jsou ve skutečnosti tak odolné, že na ně máte minimálně 20letou záruku.

2. PEVNÉ ZACVAKÁVACÍ SYSTÉMY UNICLIC

Patentovaný a světově proslulý zacvakávací systém Uniclic nejen umožňuje rychlou a snadnou instalaci podlahy, ale je také mnohem pevnější než alternativní systémy. 
Uniclic

3. 100% VODOTĚSNÉ

Podlahy Livyn jsou vyrobeny z vysoce kvalitního syntetického materiálu, což znamená, že jsou 100% vodotěsné. Tyto podlahy jsou proto ideální pro koupelny a kuchyně, kde je nezbytná odolnost proti vlhkosti.

4. TICHÉ A POHODLNÉ

Všechny materiály použité v našich podlahách Livyn byly optimalizovány pro každodenní použití, tlumí hluk a chůze po podlaze je díky nim příjemná.

5. DŮKLADNÉ INTERNÍ TESTOVÁNÍ

Technické zkoušky se provádějí v našem vlastním výzkumném centru, abychom zaručili, že budou splněny nejpřísnější požadavky na kvalitu, a aby naše podlahy obstály v různých podmínkách.

Poznámka: Podlahy Quick-Step Livyn Essential Pro jsou dodávány se zárukou po celou dobu životnosti pro domácí použití a s 10letou zárukou pro komerční použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balance Click +
Záruka: 20 let
Cena za m2: 1182 Kč/m2
Rozměr: 4,5 x 187 x 1251
Velikost balení: 2,105

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: