Vinylová podlaha - Minimalistická středně šedá ambient click + AMCP40140 (Quick Step)

Kód: 5692
Značka: Quick Step
1 131 Kč –5 %
vinylova plovouci podlaha quick step livyn ambient click plus minimalisticka stredne seda amcp40140 1
1 131 Kč –5 % 1 074 Kč / m² 1 300 Kč včetně DPH

Velmi odolná vinylová podlaha pro domácí i komerční využití. Vinylová podlaha belgického výrobce podlahových krytin Quick Step. PODLAHA V PROVEDENÍ CLICK. POKLÁDKA NA PLOVOUCÍ ZPŮSOB NA DOPORUČENOU SAMOLEPÍCÍ PODLOŽKU. VIZ SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ. Rozměr: 4,5 x 320 x 1300 mm Balení: 2,08 m2 Garance: 20 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

AMBIENT CLICK PLUS JE KOLEKCE VINYLOVÝCH DLAŽDIC MIMOŘÁDNĚ ODOLNÝCH PROTI OPOTŘEBENÍ S VÝRAZNOU, NA DOTEK PŘÍJEMNOU STRUKTUROU A FASCINUJÍCÍMI BAREVNÝMI VARIACEMI. JSOU VÝBORNOU VOLBOU PRO RUŠNÁ PROSTŘEDÍ S INTENZIVNÍM PROVOZEM. DÍKY PATENTOVANÉMU ZACVAKÁVACÍMU SYSTÉMU UNICLIC MULTIFIT PROLIVYN JE MOŽNÉ PODLAHY AMBIENT CLICK RYCHLE A SNADNO NAINSTALOVAT.

1. PEVNÉ A TRVANLIVÉ

Všechny syntetické podlahy Livyn mají trvanlivou povrchovou vrstvu a ultra-ochrannou polyuretanovou vrstvu, díky čemuž se ideálně hodí do intenzivně využívaných prostor. Podlahy Livyn jsou ve skutečnosti tak odolné, že na ně máte minimálně 20letou záruku.

2. PEVNÉ ZACVAKÁVACÍ SYSTÉMY UNICLIC

Patentovaný a světově proslulý zacvakávací systém Uniclic nejen umožňuje rychlou a snadnou instalaci podlahy, ale je také mnohem pevnější než alternativní systémy. 
Uniclic

3. 100% VODOTĚSNÉ

Podlahy Livyn jsou vyrobeny z vysoce kvalitního syntetického materiálu, což znamená, že jsou 100% vodotěsné. Tyto podlahy jsou proto ideální pro koupelny a kuchyně, kde je nezbytná odolnost proti vlhkosti.

4. TICHÉ A POHODLNÉ

Všechny materiály použité v našich podlahách Livyn byly optimalizovány pro každodenní použití, tlumí hluk a chůze po podlaze je díky nim příjemná.

5. DŮKLADNÉ INTERNÍ TESTOVÁNÍ

Technické zkoušky se provádějí v našem vlastním výzkumném centru, abychom zaručili, že budou splněny nejpřísnější požadavky na kvalitu, a aby naše podlahy obstály v různých podmínkách.

Poznámka: Podlahy Quick-Step Livyn Essential Pro jsou dodávány se zárukou po celou dobu životnosti pro domácí použití a s 10letou zárukou pro komerční použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ambient Click +
Záruka: 20 let
Cena za m2: 1182 Kč/m2
Rozměr: 4,5 x 320 x 1300
Velikost balení: 2,080

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: