Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 777 000 626    U Leskavy 728/28, Brno

Je nám líto, ale žádný produkt nebyl nalezen.


Podlaha Tarkett Supreme

Ještě stále tápete, jaká podlaha bude tou nejlepší volbou do vaší nové kanceláře, nebo domácnosti? Odpovědi na následující otázky vám pomohou tento problém vyřešit a vybrat takovou podlahu, která bude splňovat všechny vaše nároky. Zaměřte svou pozornost na Tarkett Supreme.

Proč podlahu Tarkett Supreme?

Jestliže v něčem lino opravdu znatelně překoná ostatní oblíbené typy podlah, tedy vinylovou, laminátovou nebo dřevěnou, pak je to jeho extrémní odolnost. Ta podlahám Tarkett Supreme zaručuje mimořádně dlouhou životnost a stálý pěkný vzhled, který neutrpí ani větším namáháním. Ale to ani v nejmenším neznamená, že za výše zmíněnými typy podlah zaostává vzhledově. Právě naopak! Moderní designové vzory podlah Tarkett Supreme vás uchvátí.

Proč PVC Tarkett Supreme?

Ptáte se, proč zrovna podlahy Tarkett Supreme? Protože nemá význam spokojit se s podřadnou podlahou, která vás velmi rychle po pokládce zklame. V našem e-shopu nabízíme pouze ty nejkvalitnější PVC podlahy a lino Tarkett Supreme je nepochybně jednou z nich. Heterogenní lino Tarkett Supreme je jasnou volbou pro vyznavače přírodních materiálů. Hodí se do komerčních i bytových prostor, neboť je opatřeno vysokou nášlapnou vrstvoupatentovanou povrchovou úpravou TopClean PUR. I vás si získá svým příjemným saténovým povrchem a širokým výběrem dekorů, který zahrnuje jak dokonalé imitace prkenných nebo parketových podlah, tak i nápaditě barevná lina se zajímavou mramorovanou strukturou. Kvalitní PVC podlaha Tarkett Supreme představuje výbornou investici na mnoho let.