Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 777 000 626    U Leskavy 728/28, Brno

Je nám líto, ale žádný produkt nebyl nalezen.


Podlaha Tarkett Solar

Nechcete při zařizování vašich reprezentačních prostor ponechat nic náhodě? Potom je na místě věnovat dostatečnou pozornost výběru podlahy, která má zásadní vliv na charakter celého interiéru. Je však možné vybrat odolnou podlahu, která bude i pěkná na pohled a příjemná na dotek? Žádný problém! Seznamte se s nápaditou a reprezentativní podlahou Tarkett Solar. Přesvědčte se, že podlahy Tarkett Solar jsou tou pravou volbou.

Odolnost a působivý design v jednom

Dokonalé řešení do komerčních prostor? To nepochybně nabízí podlaha Tarkett Solar. Mimořádně odolné PVC značky Tarkett si vás získá nejen svou dlouhou životností, která je důležitým aspektem při výběru podlahy určené pro velké zatížení. Podlahy určené pro komerční využití mají svá specifika, v případě Tarkett Solar je to nášlapná vrstva široká dokonce 0,7 mm. To zaručuje mimořádnou odolnost proti oděru a opotřebení. Výhody Tarkett Solar můžete využít samozřejmě i v interiéru rodinných domů a bytů.

Heterogenní lino Tarkett Solar k vašim službám

Jsme potěšeni tím, že naše nabídka podlahových krytin byla rozšířena a dalšího zástupce nekompromisní kvality, ovšem ve spojení s příznivou cenou. Tyto vlastnosti PVC Tarkett Solar jsou základem mimořádné popularity tohoto PVC. Heterogenní PVC Tarkett Solar pochází z dílny světoznámého výrobce s francouzskými kořeny a více než stotřicetiletou historií na trhu. Dlouholeté zkušenosti jsou patrné nejen při samotném vývoji každé nové produktové řady, vždy samozřejmě zdravotně nezávadné. Výjimkou není ani PVC Tarkett Solar.

Všestranné využití PVC Tarkett Solar

  • Komerční prostory: Téměř jasnou volbou je podlaha Tarkett Solar do komerčních prostor. Ani v tomto případě však nemusíte rezignovat na reprezentativní funkci nové podlahy, neboť lino Tarket Solar je charakteristické nápaditým designem a unikátností. Můžete si být jisti, že podlahy Tarkett Solar udělají jen ten nejlepší dojem na vaše obchodní partnery i zákazníky. Aniž by však její vzhled nějak utrpěl ani při velkém namáhání, což je v případě frekventovaných prodejních a komerčních prostor jinak velmi častým jevem.
  • Domácnosti: Ovšem i v bytech a domech má podlaha Tarkett co nabídnout. Díky své odolnosti se hodí do místností s velkou zátěží, například do předsíně nebo technické místnosti. Výbornou službu vám prokáže i v kuchyni, kde si jistě zakládáte na precizním sladění barvy podlahy a kuchyňské linky, ale zároveň se nechcete neustále bát hrozícího poškození podlahy.

 

V podlahovém studiu Brno si můžete důkladně prohlédnout a osahat PVC Tarkett Solar, případně si můžete vybrat z dalších typů podlahových krytin Tarkett, které vám pomohou dotvořit působivý celek. Neváhejte se zeptat vyškolených odborníků na vše, co vás zajímá nejen v souvislosti s podlahami Tarkett Solar.