Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 777 000 626    U Leskavy 728/28, Brno

Je nám líto, ale žádný produkt nebyl nalezen.


PVC Tarkett podlahy

Chystáte se na pokládku nové podlahy, ale ještě nemáte jasno v přesném typu podlahy? Při výstavbě, nebo rekonstrukci nás čeká nejedno rozhodnutí. Mezi ta rozhodnutí, která mají opravdu zásadní vliv na výsledné vyznění celého interiéru, patří bezesporu výběr vhodné podlahové krytiny. Vsaďte na krásu a modernost PVC Tarkett.

Dokonalý první dojem PVC Tarkett

Komerční i bytové prostory, zde všude naleznou PVC Tarkett své perfektní využití. Při návštěvě nabídky těchto podlah v našem e-shopu na vás jistě udělají perfektní dojem. A stejně je určitě budou vnímat i vaši hosté nebo obchodní partneři, kteří ocení váš dobrý vkus související s výběrem podlahy.

V rámci PVC Tarkett vynikají zejména dvě produktové řady. První je Tarkett Supreme, která se postará o dokonalý dojem díky netradiční mramorované struktuře doplněné jedinečnými barevnými odstíny. Druhou jsou PVC podlahy Tarkett Solar, které nabízí dokonalou imitaci dřevěných dekorů vhodných do každého interiéru. Ať už si vyberete kterýkoli typ PVC Tarkett, můžete se spolehnout na prvotřídní kvalitu, na které si renomovaná francouzská společnost úzkostlivě zakládá.

Kvalita PVC Tarkett bez kompromisů

Přírodní materiál je určen pro každého, kdo nehodlá slevovat ze svých vysokých nároků na kvalitu, ale zároveň není ochoten rezignovat na originální design. Na lino jsou však kladeny nároky i co do trvanlivosti barev, které PVC Tarkett beze zbytku splňuje. Moderní technologie xf zajišťuje noblesní matný vzhled a ještě větší odolnost tohoto typu podlahy, než je běžné u PVC podlah jiných výrobců. Další zásadní výhodu představuje snadná údržba, která je zajištěna speciální povrchovou úpravou TopClean PUR. A nesmíme opomenout další aspekt, tedy zdravotní nezávadnost této podlahy. Pro mnoho lidí je důležitá také nízká hlučnost. Další výhodou PVC Tarkett je jednoduchá pokládka zajištěná celoplošným lepením.

Neopakovatelná barevná škála

Škála barev bude jistě dostatečně široká pro váš výběr ideální PVC podlahy. Jedinečná mramorovaná struktura podlaze propůjčuje mimořádně elegantní vzhled, přičemž si můžete vybrat z decentnějšího probarvení, ale netřeba se bát ani výrazných odstínů, například uklidňující zelené, luxusní lososové nebo netradiční modré v mnoha nádherných variantách. Nechybí však ani tradiční dekory s dřevěným nebo parketovým vzhledem, které uspokojí i příznivce tradičního designu.

Prvotřídní služby a výběr PVC Tarkett

Svěřte se do rukou profesionálům, pro něž je vaše spokojenost na prvním místě. V podlahovém studiu Marcon Brno totiž věříme, že výběr vhodné podlahy má znatelný vliv na to, jak se ve vašem domově nebo práci budete cítit.

Nakupujte v našem e-shopu, nebo si nechte poradit osobně v naší prodejně:

Marcon Interier s. r. o.
U Leskavy 728/28
Brno - Starý Lískovec