Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 777 000 626    U Leskavy 728/28, Brno

Je nám líto, ale žádný produkt nebyl nalezen.


PVC podlahy Tarkett

Čeká vás pokládka nové podlahy, ale vy ještě nemáte jasno v tom, zda je lino opravdu tou ideální volbou? O tom, že zdánlivě obyčejná PVC podlaha uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, není pochyb! Očekáváte od své nové podlahy nejen extrémní odolnost, ale potrpíte si také na neotřelý, nápaditý a moderní design, který každého zaujme na první pohled? Pak si prohlédněte PVC podlahy Tarkett.

Prvotřídní PVC podlaha pro náročné

Není však lino jako lino. PVC podlaha Tarkett se zcela vymyká běžnému průměru a je natolik netradiční, že jsme ji bez váhání zařadili do našeho sortimentu PVC podlah. Celá značka je zárukou prvotřídní kvality, tudíž ani PVC Tarkett není výjimkou. PVC podlahy Tarkett z výhradně přírodního materiálu nadchnou i vyznavače ekologického způsobu života.

Renomovaná francouzská společnost zabývající se výrobou kvalitních podlahových krytin se může pyšnit více než stotřicetiletou historií. Její zkušenosti se jednoznačně projevují na kvalitě materiálů i provedení PVC podlah. Firma s celosvětovou působností má perfektní zázemí, díky kterému nabízí opravdu prvotřídní služby.

Netradiční design pro stylový interiér

Svěží a dynamické, tak by se daly charakterizovat barevné odstíny PVC podlah Tarkett. Nadčasová mramorovaná struktura je nabízena buď v jemném, decentním probarvení, nebo naopak ve výrazném probarvení, které se vám na první pohled může zdát poněkud extravagantní, ale vězte, že to je jen otázkou zvyku a osobních preferencí. Inovativní technologie xf přináší luxusní matný vzhled, stejně jako ještě větší odolnost této podlahové krytiny.

Vlastnosti PVC Tarkett

Je mnoho důvodů, proč se PVC podlahy Tarkett stanou vaší srdeční záležitostí. Tohle jsou jen některé z nich:

  • Odolnost proti poškrábání, protlačení i opotřebení.
  • Saténový povrch pro váš větší komfort.
  • Snadná údržba šetřící čas.
  • Nízká úroveň hluku.
  • Moderní design a široký výběr barev.
  • Stálá barevnost.
  • Inovativní technologie xf.

Ovšem sebepečlivější výčet kladných vlastností PVC podlahy Tarkett nikdy nemůže nahradit dojem, který ve vás podlaha zanechá. Tuto podlahu zkrátka musíte mít, protože vám takřka učaruje.

A co víc, lino Tarkett můžete v jiných místnostech doplnit neméně luxusními podlahami stejné značky, například v současné době tolik populární vinylovou podlahou, která rovněž vyniká mimořádnou kvalitou a nádherným designem.

Věříme, že PVC Tarkett bude ideální volbou do vašeho domova nebo kanceláře.