Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 777 000 626    U Leskavy 728/28, Brno

Dřevěná podlaha - Dub Ata 3 p. (Barlinek) - třívrstvá

sleva 25%
Dřevěná podlaha - Dub Ata 3 p. (Barlinek) - třívrstvá
Barlinek
805 Kč
 za m2 vč. DPH
665 Kč
 za m2 bez DPH
2 228 Kč
 za balení vč. DPH
Původně: 2 970 Kč za balení

Dostupnost

7+ dní

Spočítejte si počet balení

m2
Výsledná cena:
ks
  • Informace
  • Parametry produktu
  • Garance nejnižší ceny

Třívrstvá dřevěná podlaha s vícevrstvým nátěrem oleje vytvrzovaným UV zářením. Olej proniká do struktury dřeva a chrání ho před oděrem a mechanickým poškozením, zároveň dává vyniknout kráse a přírodnímu charakteru tohoto materiálu.

Podlaha je provedena v zámkovém spoji, na krátké straně s plastovou vložkou pro větší funkčnost spoje. Podlaha je určena pro pokládku plovoucím systémem (položeno na kročejové podložce a parotěsné folii) nebo k pokládce celoplošným lepením (výraznější útlum kročejového hluku) nedochází k pro pružení podlahy. Pro lepší pocit z podlahy doporučujeme celoplošně lepit. Podlaha je vyrobena v Polsku.

Počet vrstev Třívrstvá
Dřevina Dub
Povrchová úprava Lak
Cena za m2 805 Kč/m2
Rozměry 14 x 180 x 2200 mm
Velikost balení 2,770 m2
Záruka 2 roky
Typ Parketa
Řada Decor
Výrobce Barlinek

Plánujete nakoupit zboží z našeho sortimentu, ale identický produkt, o který máte zájem, jste viděli v jiné místní  prodejně nebo na eshopu za nižší cenu? My Vám produkt nabídneme ještě levněji! Přineste nebo pošlete  konkrétní aktuální nabídku  maloobchodní prodejny nebo eshopu a my Vám identický produkt prodáme za stejnou cenu, navíc sníženou o 5 % z doložené nižší ceny tohoto produktu. 

*
*
*
help
*
help
*
*
Ochrana proti robotům